Blog o digitálním marketingu

Blog o digitálním marketingu

7 tipů, jak úspěšně zvládnout pohovor na marketingovou pozici

Jste blíž k dosažení svého cíle a jedinou překážkou, která ještě stojí v cestě, je pracovní pohovor. Klíčem k jeho zvládnutí může být těchto 7 tipů, díky kterým porazíte nervozitu, zapůsobíte a uděláte ze sebe vážného kandidáta pro jakoukoli pozici...

Celý článek


Prvních 7 SEO kroků po spuštění nových webových stránek

Máte skvělý podnikatelský záměr, zaregistrovanou doménu a zbrusu nové webové stránky. A jste si jistí, že Google a ostatní vyhledávače váš nový web snadno najdou a dobře ohodnotí? Vsaďte na SEO a máte to v kapse.

Celý článek


Víte, kolik si můžete vydělat v digitálním průmyslu?

Digitální technologie pronikly už do všech průmyslových odvětví a oblastí obchodu, což přineslo velký nárůst poptávky po digitálních odbornících. Firmy a organizace se začaly doslova „přetahovat“ o profesionály v tomto oboru a konkurenční boj logicky vyústil ve zvyšování platů a poskytování rozličných výhod. Pojďme se podívat na srovnání platů v USA, Austrálii a v Evropě zastoupené Velkou Británií.

Celý článek


Certifikovaný kurz Digitální marketing poprvé v ČR

Na podzim 2015 se uskutečnil první běh certifikovaného kurzu Digitální marketing. Jde o program, převzatý od irské společnosti Digital Marketing Institute (DMI), který nemá na českém a slovenském trhu konkurenci. Školí se ve více než sedmdesáti zemích světa, a to prostřednictvím exkluzivně vybraných partnerů. Pro ČR a Slovensko vlastní licenci společnost ICV – Institut certifikovaného vzdělávání s.r.o.

Celý článek


Tři možnosti, jak zapojit digitál do marketingu firmy

Znáte marketingové termíny: remarketing, RTB, atribuce, STDC framework, post view konverze, trigger e-maily anebo responsivní design? Zná je každý marketingový ředitel a staví na nich marketingové strategie svých firem. Tedy měl by to dělat. Digitální marketing je dnes pro většinu firem nutností, ale je obtížné v dramaticky se rozvíjejícím oboru sledovat všechny novinky. Nabízíme tři možnosti, jak se online naučit.

Celý článek