Business dress code, image a etiketa

Business dress code, image a etiketa

Nikdy nedostanete druhou šanci udělat první dojem!

Pohybujete se v prostředí, kde je vyžadována určitá reprezentace a znalost společenské etikety? Potřebujete udělat dobrý dojem na své klienty, spolupracovníky či přátele? Potřebujete si být jistí sami sebou, vyhnout se trapným situacím a zapracovat na své image?

Zdánlivě složitá a nudná pravidla se dají zvládnout s lehkostí a šarmem! Pojďte se podívat na to, jak kombinovat barvy, materiály, styly a co obnáší etiketa pod vedením lektorky a módní poradkyně. Dress code už dávno neznamená jen oblek a košili s kravatou nebo dámský kostým. A možná, že i etiketa doznala mnohých změn od té doby, co jste se jí učili...

Komu je kurz určen

Kurz využijí manažeři, podnikatelé, reprezentanti firem, obchodníci, ale vlastně každý, komu záleží na jeho vzhledu a vystupování, každý, kdo ho chce využít pro svůj dobrý pocit nebo pro úspěšnější business vztahy.

Cíle kurzu

  • Přiblížit psychologii barev a odvodit z ní metodiku osobních barev
  • Ukázat obchodní barevnou typologii (jak díky barvám můžeme ovlivňovat komunikaci s okolím, v osobním nebo v profesním životě)
  • Seznámit s pravidly dress code (základy pro formální a  casual oblékání, důraz na odstranění nejčastějších chyb, které mohou znehodnotit naši celkovou image)
  • Naučit se vhodnému vystupování v nejběžnějších situacích...

Termíny otevřených IMAGE kurzů najdete zde.

 

Obsah kurzu

  • Barvy – energie, která nás pojí dohromady a pomáhá při komunikaci

Metodika založená na osobních barvách v souvislosti se zabarvením pleti, rtů, očí a vlasů je cestou do nitra každého člověka. Díky dobře zvoleným barevným kombinacím nejenom dobře vypadáme, dobře se cítíme, ale hlavně působíme na své okolí identicky, originálně a sebejistě, což je např. v obchodě zásadní kritérium.
  • Dress code, oblečení a tvořivost
Je důležité nepodléhat za každou cenu módním trendům, ale brát je jako inspiraci.  Na kurzu se dozvíte, jak pracovat s postavou, osobní módní tvořivostí a vaším vlastním potenciálem tak, aby vaše prezentace byla v každé situaci profi.
  • Etiketa a vystupování
Ohleduplnost, kultivovanost a empatie nám pomáhají správně vyhodnotit a tím pádem zareagovat na jakoukoliv životní situaci vhodným způsobem. Je to svým způsobem umění. V tématech business, společenské a všední etikety probereme vše, co je základním pilířem pro mezilidské vztahy obecně.

 

Lektor kurzu – Lenka Bernardes da Silva

Lenka Bernardes da Silva Je módní poradkyní, lektorkou a jednatelkou společnosti imageberu s.r.o., která pořádá odborné semináře rétoriky, etikety a osobní image. Začínala jako produkční společenských akcí, módních přehlídek a doprovodných programů. Absolvovala několik kurzů
v pražském Image institutu, s.r.o. (bary, módní styl pro ženy a muže, líčení). Pracovala jako módní poradce pro různé lifestylové časopisy. V letech 2009-2011 působila jako lektorka v projektu "Podpora rovných příležitostí žen a mužů na trhu práce", který probíhal pod záštitou Evropské unie. Zastupuje herce a moderátora Jana Čenského, spolupracuje s módními návrháři a oděvní firmou Respect fashion s.r.o.

 

 


 

Zajímá vás toto firemní vzdělávání? Jsme tu pro vás! Kontaktujte nás!

Kontakty pro nezávaznou schůzku:

Ing. Jan EISLER

e-mail: eisler@icv.cz

mobil: +420 602 363 463
 *Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby odpovědi na tuto zprávu.
* povinné položky

KONTROLNÍ KÓD

Opište prosím do políčka formuláře
text z obrázku