Vzdělávání pro nakladatele

Vzdělávání pro nakladatele

Kurzy přesně na míru vašim potřebám

Knižní trh je doménou lidí s láskou ke knihám. Je nás dost, jak víme. Do českých knihkupectví denně míří další a další tituly. Zvažujete, jak se dlišit od konkurence, jak se neztratit v záplavě titulů, ze kterých zákazník vidí v obchodě zpravidla pouze hřbet? Přemýšlíte, jak využít internet pro zvýšení prodeje, jak vytvořit profesionální image Vašeho nakladatelství a v neposlední řadě, jak zajistit prvotřídní kvalitu zpracování Vašich titulů? Pokud Vaše odpověď na tyto otázky zní ano, mohly by Vás zajímat následující kurzy:

Tvorba názvů, psaní anotací a marketingových textů

Kurz Vám pomůže zapojit ty správné emoce pro oslovení zákazníků a ukáže na případně zažité stereotypy, které Vás mohou zbytečně brzdit.

Je určen pracovníkům marketingu a redakcí, užitečný bude pro redaktory, šéfredaktory, pracovníky propagace a PR či webeditory.

Český jazyk pro pracovníky nakladatelství

Nakladatelství by mělo komunikovat ven bezchybně, ať jde email ze sekretariátu nebo od redaktora. Tento kurz Vám osvětlí problematická úskalí, kterých je v našem rodném jazyce nepočítaně.
Je určen pracovníkům nakladatelství, u kterých se předpokládá dobrá znalost jazyka, ale občas se setkají s jevem, který je třeba rozebrat.

Základy online marketingu pro nakladatele

Kurz Vás zorientuje v dnešním rychle se vyvíjejícím digitálním světe a nabídne možnosti so nejefektivnějšího využití online marketingových nástrojů právě ve Vašem oboru.
Je určen pro pracovníky marketingu, propagace a PR, přivítají ho jistě i webeditoři.

Jak získat mediální prostor zdarma pro nakladatele

Cílem kurzu je návod, jak vytvořit a udržet si dobrý mediální obraz. Zároveň Vás provede všemi zákoutími promyšlené mediální komunikace.
Je určen pro pracovníky marketingu, propagace a PR, přivítají ho jistě i webeditoři.


Zaujal vás některý z nabízených kurzů? Chystáte se využít POVEZ II a bezplatně zajistit profesní vzdělávání pracovníkům vaší organizace? Jsme tu pro vás! Kontaktujte nás!

Kontakty pro nezávaznou schůzku:

Ing. Mirka MAŤÁTKOVÁ, MBA
E-mail: mirka.matatkova@icv.cz
Mobil: +420 776 884 588

 

Mgr. Klára Zumrová
E-mail: klara.zumrova@icv.cz
Mobil: +420 602 223 002
 *Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby odpovědi na tuto zprávu.
* povinné položky

KONTROLNÍ KÓD

Opište prosím do políčka formuláře
text z obrázku