Pozvánka na konferenci<br>

Pozvánka na konferenci
"Vzdělávání 3. věku - příležitost pro společnost"

Společnost ICV - jako dlouholetý člen AIVD - Vás zve na již 4. ročník odborné konference s názvem "Vzdělávání 3. věku - příležitost pro společnost", kterou pořádá Výbor pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice ve spolupráci s Mladoboleslavskou univerzitou 3. věku.

Slavnostní představení akce a související tisková konference proběhnou 2. února 2016 ve 14:00 hodin v Zaháňském salónku Valdštejnského paláce „C1“ v Praze. Odborná část konference se uskuteční 17. února 2016 v Mladé Boleslavi v prostorách Vzdělávacího  centra ŠKODA AUTO Na Karmeli 1457.

Již tradičně půjde o setkání lidí z celé České republiky, kteří se systematicky zabývají vzděláváním seniorů, a to jak na akademické půdě vysokých škol a ve vzdělávacích institucích, tak i v prostředí knihoven, muzeí, škol, sociálních ústavů, agentur atd.

Cílem konference je výměna a shrnutí zkušeností z oblasti vzdělávání seniorů a především zdůraznění jeho významu nejen pro seniory samotné, jejich rodiny, společnost, ale i pro možnost jejich uplatnění na pracovním trhu. Nechte se obohatit zajímavými informacemi - všichni přednášející jsou uznávanými autoritami v oblasti vzdělávání seniorů.


Vstupné:

950 Kč (členové AIVD ČR 750 Kč)

Termíny a místa konání:

02. 02. 2016, 14:00 hodin – Slavnostní představení a tisková konference, Praha, Valdštejnský palác
17. 02. 2016, 10:00-17:00 hodin – Odborná část, Mladá Boleslav, Vzdělávací  centrum ŠKODA AUTO, Na Karmeli 1457

Další informace:

Pozvánka na slavnostní představení a tiskovou konferenci
Leták s programem konference

Registrace zde:
https://docs.google.com/ forms/d/1EaWQWD4bRW_kCeoGEX_3KzwE_oSm5keQBaER8yCKaR0/viewform