Slavíme 20. narozeniny!

Slavíme 20. narozeniny!

Jsme s Vámi již 20 let!
A máme pro Vás mimořádné slevy!

Společnost ICV – Institut certifikovaného vzdělávání s.r.o. byla založena v roce 1996 jako pražská pobočka celosvětově působící vzdělávací společnosti Wolters Kluwer Professional Training Group se sídlem v Amsterodamu. Odtud převzala výukové know-how i konkrétní tréninkové programy, které byly postupně adaptovány na české podmínky.

 

Specializujeme se také na firemní vzdělávání na míru. Pomůžeme Vám s analýzou Vašich vzdělávacích potřeb, nabídneme Vám to nejlepší z nabídky našich kurzů nebo Vám připravíme kurz přímo „na míru“. Díky unikátní diagnostice umíme přesně zjistit, jaký druh vzdělávání je nejefektivnější pro konkrétního zaměstnance.

 

17. května 2016 je tomu přesně 20 let, co působíme na trhu vzdělávání. Jsme hrdí na to, že značka ICV je respektovaná a důvěryhodná. V naší nabídce najdete jak certifikované kurzy, tak kurzy s akreditací MŠMT i kurzy rekvalifikační.Našimi lektory jsou profesionálové z praxe s těmi nejlepšími referencemi. Mámevlastní kvalitně vybavené školicí prostory.


Využijte slevovou akci 20 % na všechny kurzy v období od 1. do 20 června 2016!

U příležitosti našich dvacátých narozenin jsme se rozhodli nabídnout zajímavou slevovou akci – 20% slevu na všechny kurzy, vypsané v prvních dvaceti dnech měsíce června, tj. v období od 1. 6. do 20. 6. 2016.

Tak neváhejte a objednávejte!

 

Přehled zlevněných kurzů v rámci narozeninové slevové akce ICV: